Strona główna
  O nas
  Ratownictwo lotnicze
  nowości
  Aktualności
  struktura
  Problemy ratownictwa lotniczego
  sprzęt
  SAR
  LPR
  historia
  Inne
  Emergency phone
  Braliśmy udział
  Galeria
  Sponsorzy
  Linki
  Kontakt
Co myślisz
o ratownictwie lotniczym ?
:: nie potrzebne
:: potrzebne
:: bardzo potrzebne
:: zbyteczne
:: nie mam zdania

 :: Ratownictwo lotnicze  :: Nowości  :: Aktualności  :: Struktura  :: Problemy ratownictwa lotniczego  :: Sprzęt  :: Sar  :: Lpr  :: Historia  :: Inne

Strona : 1 | Rekordy : 1 - 5 z 6

1 2 

 >>

Helikopter dla goprowców. 15.03.2019

Marzec 2019 roku. Dzięki nawiązaniu kontaktu z firmą "HUSAIR" zaczęliśmy działania zmierzające do uruchomienia specjalistycznego ratownictwa lotniczego w Beskidach.

więcej ...

Piloci o akcji ratunkowej na Nanga Parbat

Na Nanga Parbat lecą śmigłowce po Tomasza Mackiewicza i Elisabeth Revol. Na pokładzie jest lekarz, ratownik medyczny Jarosław Botor i himalaiści, którzy znają górę – Adam Bielecki, Denis Urubko, Piotr Tomala. Nie wiadomo na jaką wysokość uda się podlecieć. Wszystko zależy od warunków. Czy helikopter przysiądzie i uda się zeskoczyć, czy trzeba będzie zjechać na linach, albo się wspinać. Z pilotami Wojciechem Wiejakiem i Robertem Hojdysem, którzy biorą udział w akcjach ratowniczych w górach rozmawia Zuzanna Opolska.

więcej ...

Nawet krótka wycieczka w Beskidy może cię kosztować tysiące euro. 06.07.2014

Kilka dni temu słowaccy ratownicy przyszli z pomocą nastolatkowi ze Śląska. Tyle, że teraz za tą pomoc chłopak będzie musiał słono zapłacić.

więcej ...

Ustawa o Ratownictwie Medycznym ( 1 stycznia 2007 r ) - Tekst

Prezydent Lech Kaczyński podpisał ustawę o Państwowym Ratownictwie Medycznym. Zacznie ona obowiązywać 1 stycznia 2007 r. Prezydent podkreślił, że "ratownictwo medyczne to dziedzina najściślej związana z ochroną ludzkiego życia". Załączamy tekst Ustawy.

więcej ...

Ustawa o ratownictwie medycznym

Prezydent Lech Kaczyński podpisał ustawę o Państwowym Ratownictwie Medycznym. Zacznie ona obowiązywać 1 stycznia 2007 r. Prezydent podkreślił, że "ratownictwo medyczne to dziedzina najściślej związana z ochroną ludzkiego życia".

więcej ...

Strona : 1 | Rekordy : 1 - 5 z 6

1 2 

 >>


STRONA GŁÓWNA  ::  ŚMIGŁOWIEC DLA BESKIDÓW   ::   STATUT  ::  UZASADNIENIE MEDYCZNE  ::   SPONSORZY  ::  KONTAKT

Copyright © 2005 Stowarzyszenie lotnictwa ratowniczego w Beskidach